Teraz możesz kupić maszyny i rozpocząć produkcję nowych wyrobów z dotacją z Funduszy Unijnych.

 

Konkurs „Wdrażanie innowacji przez MŚP” przeznaczony jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego.

Możesz starać się o bezzwrotne dofinansowanie w wysokości nawet do 10 mln zł na zakup maszyn i urządzeń, usług prowadzących do wdrożenia innowacyjnych produktów (wyrobów, usług) lub innowacyjnych procesów technologicznych, w szczególności w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych.

Nabór wniosków rusza już 12 lipca i potrwa tylko do 5 sierpnia 2022 r.

Wszystko wskazuje na to, że jest to już ostatnim konkurs w Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW) na lata 2014-2020. Tym bardziej warto taką szansę wykorzystać.

Sprawdź czy ten konkurs jest dla Ciebie.

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Twój nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Andrzej Pałuba Infinity, z siedzibą w Warszawie przy al. Wojska Polskiego 41 lok. 14, 01-503 Warszawa., wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, pod numerem NIP 526 232 12 74, REGON 014837247.