Naszą misją jest rozwój
firm, którym pomagamy

Doradzamy w zakresie pozyskiwania dofinansowania na rozwój. 

Staramy się odpowiedzialnie prowadzić klientów przez cały proces.  

Z satysfakcją patrzymy na sukcesy naszych klientów, bo wierzymy, że inwestycje to fundament w biznesie. 

Na tym się znamy, to lubimy i w tym się realizujemy.  

Nasze wartości kierują każdym naszym działaniem

Działamy zgodnie z naszymi przekonaniami

Zaangażowanie nastawione na efekt

Droga jest ważna, ale dla nas liczą się efekty. Przekłada się to na satysfakcję naszą i klienta oraz motywuje nas do działania.

Uczciwość i odpowiedzialność

Lubimy transparentność w działaniu, cenimy lojalność i uczciwość względem siebie i innych. Sumiennie podchodzimy do każdego zadania.

Partnerstwo

Współpraca jest ważna, dbamy o klientów i o siebie nawzajem. Staramy się być w porządku i tego samego oczekujemy. WIN-WIN. Gdy wygrywa klient, to my wygrywamy.

Kreatywność

Szukamy najprostszych rozwiązań, dających pożądany efekt.

Komunikacja i edukacja

Szanujemy czas. Staramy się komunikować konkretnie, w zrozumiały sposób. Edukacja jest niezbędna dla rozwoju. Codziennie się uczymy.

Nasza kultura
organizacyjna jest żywa

Tworzą ją ludzie, i tak jak oni, na przestrzeni lat zmieniała się, zmienia się i będzie się zmieniać. Nasze najważniejsze procesy są spisane i systematycznie wprowadzamy do nich usprawnienia. Mamy również nasze rytuały – koordynacje zespołowe i indywidualne oraz wyjazdy i wyjścia integrujące cały zespół.

Przeważa u nas kultura zadań, czyli:

  • Nasze dążenia to przede wszystkim rozwój, ale też orientacja na zadania i osiąganie celów.
  • Nasz system pracy opiera się głównie na współpracy i pracy zespołowej. Poszczególne zadania są indywidualne, ale wspólnie określamy ich cele i plan.
  • Podzielamy podobne wartości – wyznaczanie i osiąganie kolejnych celów, współpraca, samokontrola.

Poznaj nasz zespół

Andrzej zarządza Infinity od 2009 roku, wcześniej był dyrektorem w firmie consultingowej. W Infinity zajmuje się organizacją marketingu i sprzedaży, optymalizacjami oraz koordynowaniem projektów wewnętrznych. Przyznaje, że uwielbia swoją pracę, a najbardziej obserwowanie jej efektów. Jest autorem kilku patentów oraz kilkudziesięciu nowych technologii. Swój pierwszy projekt unijny stworzył już w 2004 roku. Pamięta takie programy jak PHARE czy SAPARD. Jest absolwentem SWPS, gdzie studiował m.in. historię Unii Europejskiej oraz brał udział w warsztatach poświęconych pisaniu wniosków o przyznanie grantów z UE. Podyplomowe studia skończył na SGGW. Andrzej czas wolny lubi spędzać aktywnie – piłka z synem, narty, jachting i wędkowanie. Jego największa złowiona ryba to tuńczyk 25 kg na Ocenie Indyjskim. Za to „życiówka”, którą ciężko pobić to okoń 53 cm.

Andrzej

Właściciel

Absolwent Politechniki Śląskiej w Zabrzu, magister zarządzania. Napisał pracę dyplomową na temat uwarunkowań przyswajania innowacji medycznych. Poprzednio był ekspertem w firmie doradczej z sektora upadłości konsumenckich, gdzie zajmował się analizą sytuacji prawnej i finansowej klientów. W Infinity doradza klientom w zakresie aktualnych konkursów unijnych i dba o sprawne przejście do etapu projektowego. Prywatnie pasjonat sportu, tańca i muzyki.

Czarek

Doradca klienta

Absolwent Europeistyki na Akademii Sztuki Wojennej oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Administracja Funduszami Unijnymi. Z firmą Infinity związany od 2012 r. Obecnie jest Managerem Działu projektów. Rafał koordynuje prace zespołu projektowego, aktywnie wspiera również dział sprzedaży. Czas wolny to relaks przy konsoli PS5 oraz spacery z rodziną i psem. Regularnie również nadrabia z córkami zaległości na Netflixie.

Rafał

Manager działu projektów

Absolwent Europeistyki w Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zarządzania na Wydziale Zarządzania UW. W firmie Infinity odpowiada za przygotowywanie biznesplanów, wniosków oraz studiów wykonalności, niezbędnych do pozyskania finansowania unijnego. Z branżą doradczą związany jest od 2012 roku. Posiada doświadczenie w analizach IT oraz dobrą znajomość branży startupowej.

Prywatnie pasjonat nowych technologii. W wolnych chwilach zajmuje się drukiem 3D oraz projektowaniem graficznym. Wprawiony żeglarz, z dużym doświadczeniem w regatach katamaranów.

Waldemar

Starszy specjalista ds. projektów

Absolwentka Integracji Europejskiej na wydziale Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Szkoły Wyższej. Przygodę z dotacjami rozpoczęła w 2009 r. i od tamtej pory pogłębia doświadczenie. W Infinity odpowiedzialna jest za opracowywanie biznesplanów, studium wykonalności oraz dokumentów wymaganych w konkursach. Wymaga to ścisłej pracy nie tylko z Klientem, ale również naukowcami, dostawcami technologii, czy rzecznikiem patentowym. Różnorodność podmiotów, dla których opracowuje projekty oraz samych branż, w których działają sprawia, że w pracy trudno o nudę. W wolnych chwilach Kasia lubi dobrą książkę i spacery po lesie. Uwielbia małą dawkę adrenaliny podczas windsurfingu lub jazdy na nartach.

Kasia

Starsza specjalistka ds. projektów

Absolwentka Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowej Analizy Finansowej i Zarządzania Wynikami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Przez 10 lat spełniająca się w zawodzie hotelarza, od 2021 roku związana z Funduszami Unijnymi. W Infinity odpowiedzialna za przygotowanie dokumentów aplikacyjnych we współpracy z klientem oraz naukowcami. Prywatnie pożeraczka książek (szczególnie biografii). Wielbicielka Wiesława Myśliwskiego oraz Wisławy Szymborskiej. Niepoprawna optymistka, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi. Nomadka. Miłośniczka dobrego jedzenia i wędrowania po górach (zdobytych 26 z 27 szczytów Korony Gór Polski) oraz jazdy na rowerze (również po górach). Bardzo lubi zdobywać nowe wysokości, nowe umiejętności – życie pełne wyzwań oraz przygód sprawia jej dużą radość i spełnienie.

Gosia

Specjalistka ds. projektów

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Architektura Przestrzeni Informacyjnych. W Infinity od listopada 2022 roku. Zajmuje się przygotowywaniem wybranych opisów i załączników do wniosków o dofinansowanie oraz prowadzi monitoring dostępnych konkursów. Interesuje się muzyką jazzową i malarstwem akwarelowym. Wrażliwa dusza.

Paulina

Mlodsza specjalistka ds. projektów

Absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, magister inżynier ochrony środowiska. Swoją przygodę z dotacjami rozpoczęła w 2012 r. Od tamtej pory kompleksowo przeprowadza klienta przez proces rozliczenia projektu. Magda dostaje najwięcej prezentów od klientów ze wszystkich w naszym zespole. Obecnie jest Managerem działu rozliczania, w którym koordynuje pracę zespołu oraz aktywnie rozlicza projekty. Prywatnie miłośniczka aktywnego i zdrowego trybu życia.

Magda

Manager działu rozliczania

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. W Infinity pracuje od 2019 r., zajmuje się realizacją i rozliczaniem projektów unijnych, w których specjalizuje się od 2008 roku. Ola uzyskała również certyfikat Managing Projects wystawiony przez ESI International. Jej hobby to aranżacja wnętrz i gotowanie, a w weekendy zakłada odpowiedni szalik i kibicuje synkowi w meczach ligowych piłki nożnej.

Ola

Starsza specjalistka ds. rozliczania

Specjalistka ds. rozliczania projektów z pasją do tańca, podróży i gotowania. Zdobyła tytuł magistra na Politechnice Wrocławskiej, gdzie studiowała Przedsiębiorczość, Innowacje i Projekty. Dołączyła do zespołu Infinity w kwietniu 2023 r. Anita skutecznie zarządza finansami i kosztami projektów, dbając o ich terminowe i dokładne rozliczanie.

Anita

Specjalistka ds. rozliczania

Studentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Nauk Społecznych, w firmie Infinity jest z nami od sierpnia 2022. Odpowiedzialna za dział HR. Julia nie tylko prowadzi rekrutacje, ale przede wszystkim z zapałem wspiera nasz zespół w codziennych zmaganiach oraz dba o to, aby wszyscy byli zadowoleni i efektywni. Kocha kontakt z ludźmi i z pewnością stwierdza, że uwielbia swoją pracę. HRowiec z wyboru, politolog z zamiłowania. Julia interesuje się obserwacją bieżącej sytuacji na świecie, geopolityką i poznawaniem innych kultur, w szczególności tych z kręgu cywilizacji islamskiej. Wolny czas najchętniej spędza przy ciekawych książkach, gotując i spędzając czas z bliskimi.

Julia

Specjalistka ds. HR

Studentka Architektury Przestrzeni Informacyjnych na Uniwersytecie Warszawskim. W Infinity jest z nami od listopada 2021 roku i reprezentuje dział marketingu. Oliwia zajmuje się planowaniem i prowadzeniem kampanii sprzedażowo-marketingowych, promowaniem naszych profili w social mediach oraz zarządzaniem stronami internetowymi. Bardzo lubi nowe rozwiązania technologiczne, które wdraża w firmie. Interesuje się programowaniem, literaturą oraz true crime, a wolne chwile spędza z ukochanym jamnikiem na spacerach i zabawie.

Oliwia

Specjalistka ds. marketingu

Student Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Do zespołu Infinity dołączył w 2023 r. Odpowiada za bezpieczeństwo prawne firmy oraz jej klientów. Od początku studiów silnie zaangażowany w działalność studencką, m.in. poprzez działalność w Studenckim Ośrodku Pomocy Prawnej przy Uniwersytecie oraz Samorządzie Studentów. Prywatnie pasjonat kultury i historii arabskiej oraz szachów. Miłośnik herbaty oraz sportowiec-amator w Uniwersyteckiej Sekcji Judo.

Konrad

Specjalista ds. prawnych

Studentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechatroniki. W Infinity od stycznia 2023 roku. Wspomaga zespół w sprawach administracyjnych i wszelakich związanych z biurem, a także cyferkami i dokumentami księgowymi. Zainteresowania Marii to F1. Ulubiony serial to The Boys, a film to Incepcja oraz Duma i Uprzedzenie.

Maria

Specjalistka ds. archiwizacji i księgowości

Absolwentka Technikum Chemicznego i Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie. Do zespołu dołączyła w maju 2023 r. Odpowiada za drobne sprawy księgowe w TT, INF i MF. W wolnej chwili zajmuje się córeczką, ogrodem i uprawą warzyw. Poza sezonem spełnia się artystycznie tworząc rękodzieło i różnego rodzaju ozdoby DIY.

Karolina

Specjalistka ds. płatności

Absolwent Mechatroniki na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych na Politechnice Warszawskiej. W firmie Teh Transfer jest od 2018 roku i zajmuje się wsparciem projektów w zakresie maszyn i użytej w nich technologii. Łukasz od 16 roku życia pasjonuje się elektroniką, automatyką, mechaniką oraz IT, co pomaga mu przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań technologicznych i urządzeń dla klientów. Wspierał zespół przy takich projektach, jak opracowanie innowacyjnej komory klimatycznej lub innowacyjnego biosensora do rozwijającej się pleśni. W wolnych chwilach interesuje się astronomią i kosmonautyką oraz napędami lotniczymi. Niedawno rozpoczął kurs pilota.

Łukasz

Manager ds. technicznych

Absolwent UMCS, ukończył aplikację radcowską przy OIRP w Warszawie. Posiada 19-letnie doświadczenia w administracji skarbowej, rządowej oraz międzynarodowych grupach doradczych. Od 10 lat pracuje przy wsparciu przedsiębiorstw w zakresie finansowania projektów badawczo rozwojowych, inwestycyjnych oraz komercjalizacji technologii. W Infinity zajmuje się kompleksowym wsparciem klientów, instrumentami podatkowymi w obszarze działalności badawczo rozwojowej oraz komercjalizacji technologii. Prywatnie komercjalizuje technologię biorafinacji owsa w ramach rodzinnego przedsięwzięcia.

Łukasz

Partner

Absolwentka Politechniki Łódzkiej na wydziale Zarządzania i Organizacji, kierunek: Inżynieria Zarządzania oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie Projektami (studia podyplomowe). W firmie Teh Transfer jest od 2022 roku. Zajmuje się koordynacją projektów wewnętrznych, wspomagających proces rozwoju organizacji oraz zewnętrznych, polegających na kontakcie zarówno z klientem, jak i ze współpracownikami. Czuwa także nad rozplanowaniem poszczególnych zadań oraz terminowością ich wykonania. Kinga interesuje się obszarem zarządzania projektowego Agile, ogólnopojętym marketingiem, social mediami oraz Lean Manufacturing. Prywatnie była ambasadorką firmy PwC w roku 2022/2023, uczestniczyła również w wielu inicjatywach organizowanych przez Politechnikę Łódzką (konferencje, duże wydarzenia) jako uczestnik czy koordynator. Przez 10 lat trenowała taniec towarzyski oraz hip-hop i zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski w Street Dance.

Kinga

Manager ds. projektów

Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, w firmie Teh Transfer jest z nami od 2020 roku. Zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem prototypów urządzeń i maszyn. Michał również poszukuje i testuje nowe rozwiązania na potrzeby przedsiębiorstw zainteresowanych wdrożeniem innowacji produktowych i procesowych. Doświadczenie zyskał dzięki udziałowi w takich projektach, jak budowa prototypowej komory klimatyczno-grzewczej lub urządzenia do kontroli parametrów papieru do druku. Michał interesuje się motoryzacją, procesami produkcyjnymi, sportem i żywieniem, a wolnych chwilach eksploruje Polskę wzdłuż i wszerz.

Michał

Konstruktor

Absolwent Wydziału Technologii Drewna na Warszawskiej SGGW. Od momentu ukończenia studiów w 2006 r., stale związany z branżą meblarską. Dzięki szerokiemu wachlarzowi doświadczenia zdobytego przy projektowaniu, wdrażaniu i produkcji mebli, przewiduje i rozpoznaje problemy, jakie mogą wystąpić na każdym jej etapie. Stały bywalec na międzynarodowych targach Interzum i Salone del Mobile. Przez ponad 10 lat prowadził własną, dobrze prosperującą, stolarnię, realizując nowoczesne projekty z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań. Prywatnie pasjonat starych motocykli i pszczelarstwa.

Marcin

Stolarz

Student Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechatroniki. W firmie Teh Transfer jest od 2021 roku. Filip ukończył Technikum lotnicze w klasie o profilu informatycznym. Podczas nauki, uzyskał certyfikat Technika Informatyka, Energoelektryka oraz Operatora Drona. Zajmuje się wyszukaniem komponentów potrzebnych do skonstruowania innowacji produktowych i procesowych. Filip interesuje się motoryzacją, dietetyką i zdrowym stylem życia. Zagłębia się w nowinkach technologicznych oraz rynku kryptowalut. Podróżując po świecie, chętnie poznaje inne kultury i zwyczaje, ostatnio bratał się z Masajami na Zanzibarze.

Filip

Młodszy elektronik

Student Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie na wydziale budownictwo. W firmie Teh Transfer jest od 2022 r. Zajmuje się realizacją projektów technicznych. Po godzinach zamienia się w DJ’a i można go spotkać na imprezach muzycznych.

Olgierd

Młodszy konstruktor

Student Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechatroniki. Kuba jest absolwentem Technikum lotniczego na profilu informatycznym. W firmie Teh Transfer jest od 2021 roku i zajmuje się wsparciem wewnętrznych projektów, dotyczących budowy i eksploatacji maszyn. Poszukuje również nowych rozwiązań technologicznych. Kuba w wolnych chwilach interesuje się sportem – od zawsze trenuje piłkę nożną. Lubi podróżować i spędzać czas przy dobrej książce.

Kuba S.

Młodszy konstruktor

Student Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej. W firmie Teh Transfer jest od marca 2022 roku. Zajmuje się on realizacją projektów technicznych w zakresie ich budowy oraz wyszukiwaniem nowych rozwiązań technologicznych. W wolnych chwilach aktywnie angażuje się w społeczność samorządową na swojej uczelni oraz jest pasjonatem książek kryminalnych.

Kuba M.

Młodszy konstruktor