NASZA MISJA

Doradzamy w zakresie pozyskiwania dofinansowań i odpowiedzialnie prowadzimy klientów przez cały ten proces.
Naszą misją jest rozwój firm, którym pomagamy.
Z satysfakcją patrzymy na sukcesy naszych klientów, wierzymy, że inwestycje stanowią fundament w biznesie.
Na tym się znamy, to lubimy i w tym się realizujemy.

NASZE WARTOŚCI

ZAANGAŻOWANIE NASTAWIONE NA EFEKT
Jesteśmy zdeterminowani, by uzyskiwać najlepsze rezultaty.
Przekłada się to na satysfakcję naszą i naszych klientów,
i jest najlepszą motywacją do dalszych działań.

 

UCZCIWOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Stawiamy na transparentne działania.
Realnie oceniamy szanse i uczciwie prezentujemy je klientom.
Z równą sumiennością wykonujemy każde powierzone nam zadanie.

 

PARTNERSTWO
Naszym priorytetem jest znalezienie wspólnego języka z klientami i zrozumienie ich potrzeb.
Uważamy, że współpraca jest ważna, a kluczem do sukcesu jest komunikacja.

 

KREATYWNOŚĆ
Szukamy rozwiązań, a nie problemów.
Gdy jednak problemy się pojawiają, uruchamiamy naszą kreatywnośc, by je skutecznie rozwiązać.

 

KOMUNIKACJA „DO BRZEGU”
Szanujemy czas naszych klientów tak samo, jak nasz własny.
Informujemy o konkretach, nie owijamy w bawełnę, wyczerpująco odpowiadamy na pojawiające się pytania.

NASZA KULTURA

Nasz zespół to eksperci z różnych dziedzin. Wierzymy, że łącząc siły i obierając wspólne cele, możemy osiągać najlepsze rezultaty. Nasze kwalifikacje i przyjęte standardy pracy gwarantują powodzenie w aplikowaniu o środki unijne.
Wciąż doskonalimy nasze umiejętności i zdobywamy nowe doświadczenia, by pomóc klientom w realizowaniu ich innowacyjnych przedsięwzięć.

NASZE CELE

Pozyskiwanie funduszy unijnych wymaga precyzji, konsekwencji, odpowiedzialności.
Obieramy cele i w najlepszy możliwy sposób do nich dążymy. Potwierdzeniem naszej determinacji jest ogólnopolski ranking magazynu „Book of Lists”, w którym znaleźliśmy się w czołówce najlepszych firm doradczych.
Od 2009 r zrealizowaliśmy ponad 250 projektów na kwotę przekraczającą 400 mln PLN.

Sprawdź nasze portfolio!.

NASZ ZESPÓŁ

Andrzej Pałuba

ANDRZEJ

Andrzej zarządza Infinity od 2009 roku, wcześniej był dyrektorem w firmie consultingowej. W Infinity zajmuje się sprzedażą, optymalizacją, wdrażaniem nowych produktów oraz koordynowaniem projektów wewnętrznych. Przyznaje, że uwielbia swoją pracę, a najbardziej obserwowanie jej efektów. Jest autorem kilku patentów oraz kilkudziesięciu nowych technologii. Swój pierwszy projekt unijny stworzył już w 2004 roku. Pamięta takie programy jak PHARE czy SAPARD. Jest absolwentem SWPS, gdzie studiował m.in. historię Unii Europejskiej oraz brał udział w warsztatach poświęconych pisaniu wniosków o przyznanie grantów z UE. Andrzej czas wolny lubi spędzać aktywnie – piłka z synem, narty, jachting i wędkowanie. Jego najciekawsza złowiona ryba to Koryfena w Morzu Śródziemnym.

Rafał Wyszkowski

RAFAŁ

Absolwent Europeistyki na Akademii Sztuki Wojennej oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Administracja Funduszami Unijnymi. W firmie Infinity odpowiada za koordynację prac nad przygotowaniem dokumentacji projektowej oraz przygotowaniu z klientami projektów pod kątem merytorycznym. Rafał towarzyszy klientowi od planu, poprzez proces przygotowania, aż do jego oceny. Czas wolny lubi spędzać aktywnie – regularne ćwiczenia na siłowni oraz długie spacery z rodziną i psem. Regularnie również nadrabia z córkami zaległości na Netflixie.

Łukasz Pietrzkiewicz

ŁUKASZ

Absolwent UMCS, ukończył aplikacje radcowską przy OIRP w Warszawie. Posiada 19-letnie doświadczenia w administracji skarbowej, rządowej oraz międzynarodowych grupach doradczych. Od 10 lat pracuje przy wsparciu przedsiębiorstw w zakresie finansowania projektów badawczo rozwojowych, inwestycyjnych oraz komercjalizacji technologii. W Infinity zajmuje się kompleksowym wsparciem klientów instrumentami podatkowymi w obszarze działalności badawczo rozwojowej oraz komercjalizacji technologii. Prywatnie komercjalizuje technologie biorafinacji owsa w ramach rodzinnego przedsięwzięcia.

Justyna Sola

JUSTYNA

W firmie Infinity jest od 2013 roku i zajmuje się administracją w biurze – koordynuje pracę biura i dba o właściwy przepływ informacji. Justyna nadzoruje terminowość i prawidłowość realizowanych umów oraz współpracuje z księgowością, kancelarią prawną i windykacją. W wolnych chwilach lubi podróżować, amatorsko interesuje się muzyką i fotografią.

Aleksandra Surała

ALEKSANDRA

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. W Infinity pracuje od 2019 r., zajmuje się realizacją i rozliczaniem projektów unijnych, w których specjalizuje się od 13 lat. Ola uzyskała również certyfikat Managing Projects wystawiony przez ESI International Jej hobby to aranżacja wnętrz, gotowanie i podróże.

Magdalena Chmielewska

MAGDALENA

Absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, magister inżynier ochrony środowiska. Magda posiada jedenastoletnie doświadczenie w Funduszach Europejskich, które pomaga jej przy współpracy z Klientami. Magda kompleksowo przeprowadza klienta przez proces rozliczenia projektu. W Infinity zajmuje się przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do podpisania umów o dofinansowania lub związanej z wyborem dostawy. Prywatnie miłośniczka aktywnego i zdrowego trybu życia.

Katarzyna Pichór

KATARZYNA

Absolwentka Integracji Europejskiej na wydziale Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Szkoły Wyższej oraz Animacji Kultury na wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Infinity odpowiedzialna jest za opracowywanie biznesplanów, studium wykonalności oraz dokumentów wymaganych w konkursach. Wymaga to ścisłej pracy nie tylko z Klientem, ale również naukowcami, dostawcami technologii, czy rzecznikiem patentowym. Różnorodność podmiotów, dla których opracowuje projekty oraz samych branż, w których działają sprawia, że w pracy trudno o nudę. W wolnych chwilach Kasia lubi dobrą książkę i spacery po lesie. Uwielbia małą dawkę adrenaliny podczas windsurfingu lub jazdy na nartach.

Michał Stawiński

MICHAŁ

Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, w firmie Teh Transfer jest z nami od 2020 roku. Zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem prototypów urządzeń i maszyn. Michał również poszukuje i testuje nowe rozwiązania na potrzeby przedsiębiorstw zainteresowanych wdrożeniem innowacji produktowych i procesowych. Doświadczenie zyskał dzięki udziałowi przy takich projektach jak budowa prototypowej komory klimatyczno-grzewczej lub urządzenia do kontroli parametrów papieru do druku. Michał interesuje się motoryzacją, procesami produkcyjnymi, sportem i żywieniem, a wolnych chwilach eksploruje Polskę wzdłuż i wszerz.

Łukasz Stępień

ŁUKASZ

Absolwent Mechatroniki na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych na Politechnice Warszawskiej. W firmie Teh Transfer jest od 2018 roku i zajmuje się wsparciem projektów w zakresie maszyn i użytej w nich technologii. Łukasz od 16 roku życia pasjonuje się elektroniką, automatyką, mechaniką oraz IT, co pomaga mu przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań technologicznych i urządzeń dla klientów. Wspierał zespół przy takich projektach jak opracowanie innowacyjnej komory klimatycznej lub innowacyjnego biosensora do rozwijającej się pleśni.W wolnych chwilach interesuje się astronomią i kosmonautyką oraz napędami lotniczymi.

Filip Pałuba

FILIP

Student Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechatroniki. W firmie Teh Transfer jest od 2021 roku. Filip ukończył Technikum lotnicze w klasie o profilu informatycznym. Podczas nauki uzyskał certyfikat Technika Informatyka, Energoelektryka oraz Operatora Drona. Zajmuje się wyszukaniem komponentów potrzebnych do skonstruowania innowacji produktowych i procesowych. Filip interesuje się motoryzacją, dietetyką i zdrowym stylem życia. Zagłębia się w nowinkach technologicznych oraz rynku kryptowalut, podróżując po świecie chętnie poznaje inne kultury i zwyczaje.

Kuba Stasiewicz

KUBA

Student Politechniki Warszawskiej na wydziale Mechatroniki. Kuba jest absolwentem Technikum lotniczego na profilu informatycznym. W firmie Teh Transfer jest od 2021 roku i zajmuje się wsparciem wewnętrznych projektów dotyczących budowy i eksploatacji maszyn. Poszukuje również nowych rozwiązań technologicznych. Kuba w wolnych chwilach interesuje się sportem – od zawsze trenuje piłkę nożną. Lubi podróżować i spędzać czas przy dobrej książce.