O FIRMIE

Firma INFINITY DORADZTWO INWESTYCYJNE pozyskuje i rozlicza dotacje od 2009 r., jednak nasi eksperci zdobywali doświadczenie w pierwszej perspektywie finansowej UE dla Polski w latach 2004-2006. Stanowimy zgrany zespół wyspecjalizowanych osób w pozyskiwaniu dotacji i doradztwie inwestycyjnym. Na tym się znamy, to lubimy i w tym się realizujemy. Stawiamy przede wszystkim na rzetelną współpracę, zaufanie oraz fachowe doradztwo. Szukamy partnerów, z którymi możemy współpracować długofalowo, realizując wspólnie projekty inwestycyjne, badawcze i klastrowe.

Sukcesy zawdzięczamy doświadczeniu, wykorzystaniu sprawdzonych metod i narzędzi oraz stosowaniu wewnętrznych procedur obsługi klienta.. Do każdego projektu przydzielony jest zespół ekspertów: koordynator, osoba przygotowująca wniosek i inne wymagane dokumenty aplikacyjne oraz analityk finansowy. Kwalifikacje naszych pracowników i przyjęte standardy gwarantują powodzenie w aplikowaniu o środki unijne.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Kompleksowość naszych usług polega na obsłudze wniosku aplikacyjnego od momentu przygotowania dokumentacji projektowej do momentu rozliczenia projektu. Dokumenty aplikacyjne przygotowujemy we współpracy z jednostkami naukowymi, z którymi zrealizowaliśmy już ponad 200 projektów. Są to m.in. Instytut Chemii Przemysłowej, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Łódzka, Pontifical Catholic University Ibarra Ecuador, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego), jednostki opiniotwórcze (m.in. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Naczelna Organizacja Techniczna), rzecznicy patentowi (m.in. PATPOL sp. z o.o., Kancelaria Patentowa Bartłomiej Tomaszewski, Kancelaria Patentowa Mieczysław Fronczek) oraz centra transferu technologii (m.in. Tech Transfer Sp. z o.o., Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW). Ponadto współpracujemy z doradcami finansowymi oraz inwestorami.

Posiadamy akredytację nr AKR/RPO/1.7/014/11 na doradztwo w zakresie pozyskiwania zewnętrznego finansowania na rozwój działalności oraz wprowadzanie przez przedsiębiorcę produktów na nowe rynki zagraniczne, udzieloną przez jednostkę publiczną – Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości (LAWP).

SUKCESY

Marka INFINITY to skuteczność i profesjonalizm. Potwierdza to ogólnopolski ranking magazynu „Book of Lists”, w którym znaleźliśmy się w czołówce najlepszych firm doradczych dzięki zrealizowaniu ponad 200 projektów na kwotę przekraczającą 300 000 000 PLN.

Jednym z naszych największych sukcesów jest projekt spółki UO- Technologia oraz Progress Eco S.K.A, który prezentowany jest podczas szkoleń realizowanych przez PARP oraz Mazowiecki Urząd Marszałkowski dla Beneficjentów jako przykład projektu wzorcowo przygotowanego i zrealizowanego.

O naszych sukcesach, doświadczeniu i skuteczności najlepiej świadczą pozyskane dotacje www.funduszeunijne.waw.pl/referencje.php