Zdrowa żywność, wyprodukowana w poszanowaniu dla środowiska. Żywność, która ma znaczenie w leczeniu i profilaktyce chorób, w tym chorób cywilizacyjnych – to wyzwanie jakie stawia przed nami współczesny świat.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ogłosiło I konkurs NUTRITECH – żywienie w świetle wyzwań poprawy dobrostanu społeczeństwa oraz zmian klimatu.

W konkursie NUTRITECH przedsiębiorcy i naukowcy mogą uzyskać dofinansowanie m.in. na opracowanie rozwiązań i produktów prozdrowotnych, a także technologii i usług, które pomogą zmniejszyć ryzyko występowania przewlekłych chorób niezakaźnych, w tym chorób dietozależnych, a więc służą prawidłowemu żywieniu i mają znaczenie profilaktyczne.

Maksymalna wartość kosztów kwalifikowanych projektu wynosi 10 mln zł.

Nabór wniosków w konkursie rozpocznie się 6 lipca i potrwa do 30 września.

Zobacz szczegóły PROGRAMU >>>

Potrzebujesz dofinansowania? Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Twój nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych. Dane będą przechowywane do czasu realizacji powyższego celu lub do czasu wyrażenia przeze mnie sprzeciwu wobec tego przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Andrzej Pałuba Infinity, z siedzibą w Warszawie przy al. Wojska Polskiego 41 lok. 14, 01-503 Warszawa., wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, pod numerem NIP 526 232 12 74, REGON 014837247.